AFD Yazılım Stüdyosu

Teklif Talep Formu

Lütfen form verilerini eksiksiz doldurun

*Eğer yenilenmesini istediğiniz bir siteniz varsa adresini yazınız. Eğer yeni bir web sitesi istiyorsanız almak istediğiniz adresi yazınız.

Lütfen özel web sitesi tasarımı için belirlediğiniz bütçe miktarını para birimi ile birlikte giriniz. Örn: 3000 TL ya da 1400 Dolar

Web tasarımında olmasını istediklerinizi lütfen detaylıca açıklayınız

Üzgünüz hazır web panelleri ücretleri sabittir. Bu konuda bir teklif sunamıyoruz. Buraya tıklayarak web panel fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Üzgünüz backlink paketleri ücretleri sabittir. Bu konuda bir teklif sunamıyoruz. Buraya tıklayarak backlink fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

*Detaylandırma zorunlu değildir ama sizin için oluşturacağımız seo adımları konusunda daha net bilgi vermemiz açısından önemlidir

*Reklam modeli açıklamaları için Google Ads sayfamıza bakabilirsiniz.

*Projeniz ile ilgili tüm detayları girmeniz size sunacağımız proje dosyasının eksiksiz olması için önemlidir.

*Kullanıcı reklam modülünde tüm kullanıcılar sizin belirlediğiniz tıklama başı maliyet, gösterim başı maliyet üzerinden reklam verebilirler.

Gerçek Dışı Garantiler Vermiyoruz

AFD Yazılım olarak müşterilerimize proje farketmeksizin yapamayacağımız hiçbir işin garantisini vermiyoruz. Tüm web ve reklam çalışmalarında tecrübelerimizi ve tavsiyelerimizi sizlerle paylaşıyor ve sağlıklı, uzun ömürlü bir proje için sizlere çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Yeni Nesil Altyapılar

Projelerimizde kullandığımız altyapılar sürekli güncellenebilir yeni nesil web altyapılarından oluşmaktadır. Böylece sahip olacağınız web sitesinde mobil ve tablet uyumundan Google uyumlu kodlamasına kadar tüm işlemler tarafımızca sorunsuz olarak yapılmaktadır.

Proje Sonrası Destek

Yaptığımız tüm projelerde proje sonrası sunduğumuz destek ile en ufak sorununuzda dahi her zaman yanınızdayız. Destek paketlerimiz yazılım güncellemelerinin yanı sıra hosting sağladığımız müşterilerimiz için peryodik yedekleme de içermektedir.
120+
Web Tasarım
10+
Yıldan Fazla Tecrübe
23+
SEO Danışmanlığı
15+
Özel Yazılım
Open chat
Yardıma İhtiyacınız Mı Var?