İhtiyacınıza Yönelik Yazılım Çözümleri Web ve Mobil Tabanlı teklif al

Brief

İhtiyacınız olan yazılımı belirliyoruz

Projelendirme

İstekleriniz doğrultusunda size özel hazırlanacak olan yazılımınızı projelendiriyoruz

Uygulama

İhtiyacınız olan yazılımı sizin için en kısa sürede üretiyoruz.

Özel Yazılım Çözümleri

Özel Web Yazılımı

Web uygulamaları herhangi bir program kurma ve yükleme işlemi yapmadan kullanılabilmektedir. Web uygulaması sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun internet aracılığı ile müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Web uygulamalar performans konusunda esneklik sağlar. Hangi tarayıcı olursa olsun sorunsuz çalışır. Program indirmeye ya da herhangi bir yükleme yapmaya gerek olmayan web uygulamaları güncelleme yapmanızı da gerektirmez. Sunucu bilgisayarda güncelleme yapıldığında uygulamayı kullanan tüm bilgisayarlar güncellenmiş olur. Böylece ikinci bir işleme gerek duymadan sunucunun yapacağı güncelleme ile tüm erişen kullanıcılar güncel kullanıma ulaşırlar. Web uygulaması ile birden fazla kullanıcı sunucudaki sistemi özel yetkilendirme ile uzaktan kullanabilirler. İhtiyacınıza yönelik istediğiniz mobil uygulamayı sizin için yazıyor, size özel üretiyoruz.

Mobil Uygulama Üretimi

Mobil uygulama tasarımı, geliştirme, tanıtım ve pazarlama hizmetleri ile Start-Up’lar ve ürünleri için bir sonraki MVP veya dış kaynak ekibini arayan şirketler için dış kaynak işletme çözümleri sunuyoruz. Fikirlerinizi doğru projelendiriyor, sizin istekleriniz doğrultusunda modern mobil teknolojiler kullanarak harika uygulamalar hayata geçiriyoruz.

Neden Özel Yazılım?

Özel yazılım çözümlerinin en büyük artısı tamamen sizin ihtiyaçlarınıza odaklanılarak üretilmesidir. İster mobil, ister web uygulaması olsun size en uygun çözümü projelendiriyor ve bütçe detayları ile birlikte raporluyoruz.
Tüm Cihazlardan Erişim
Web ve Mobil uygulamalarınızı internete bağlı tüm cihazlardan kullanabilirsiniz. Ek olarak bir program yüklemenize gerek kalmaz
Kolay Kullanım
Kullanım kolaylığı ön planda çözümler üretiyoruz, sizlerin bu programları rahatlıkla kullanmanızı amaçlıyoruz
Çoklu Dil Desteği
Çok uluslu şirketler için ya da farklı dillerden kullanıcısı olan uygulamalar ile dil problemlerini ortadan kaldırıyoruz.
Kolay Yönetilebilir
Gelişmiş yönetici panelleri ile kullanıcı yönetimi ve yetkilendirmelerini rahatlıkla yapabilirsiniz.
İster Mobil İster Web Tabanlı Uygulamanızı En Kısa Sürede Projelendiriyor ve Üretmeye Başlıyoruz
Open chat
Yardıma İhtiyacınız Mı Var?